سوالات متداول درباره کلاس آنلاین موسیقی

یادگیری موسیقی برای من دیر شده؟

برای یادگیری هیچ مهارتی بخصوص موسیقی دیر نیست. موسیقی هم یک زبان است و برای تسلط بر آن فقط نیاز به اشتیاق یادگیری و تمرین دارید. دریافت آموزش اصولی و بعد تمرین، تمرین و تمرین 🙂

از چه سنی می توان در کلاسهای آنلاین شرکت کرد؟

آموزش آنلاین یک روش مدرن و در دسترس در جهلن است و هیچ محدودیتی برای شرکت در کلاس برای افراد ندارد. هنرجویان وب نوازان از سن 4 سال برای دوره موسیقی کودک  تا 70 سال برای سازهای تخصصی در کلاسها شرکت می کنند.

برای یادگیری موسیقی باید حتما استعداد موسیقی داشت؟

مهمترین عوامل پیشرفت شما در یادگیری موسیقی تمرین کافی و منظم و آموزشهای استاندارد و مفید هستند. استعداد و یا هوش بالا در مقابل تمرین و انگیزه و پشتکار در درجه ی پایین اهمیت قراردارد. قطعا استعداد برای کسانی که قصد کار حرفه ای در موسیقی را دارند مهم است چون به پیشرفت آنها سرعت می بخشد.

شیوه آموزش موسیقی آنلاین یا مجازی چگونه است؟

در این روش، هنرجو و استاد از طریق بستر سایت با یکدیگر جلسه آنلاین دوطرفه همانند یک کلاس حضوری را دارند. تنها اینترنت و یک ابزار مانند لپ تاپ یا تبلت و یا حتی گوشی موبایل هوشمند در کنار ساز کافیست.

نحوه برگزاری کلاسها به چه صورت می باشد؟

ابتدا با اکانت کاربری خود وارد سامانه آموزشی وب نوازان می شوید و سپس وارد جلسه خود می شوید و با استاد جلسه ویدئویی برقرار می کنید. نمونه های این جلسات در بخش دموی کلاس موجود است.

آیا کلاسهای موسیقی شما تضمینی است؟

ما اساتید مجرب ، کیفیت آموزش ، بستر ارتباطی مناسب و پشتیبانی همیشگی شما را تضمین می کنیم. تمرین روزانه و پشتکار شما مکمل فعالیت ما برای نتیجه مفید خواهد بود.اجرای هنرجویانمان گواه این مطلب خواهد بود.

مدت دوره آموزشی و زمان هر جلسه چقدر است؟

دوره های آموزشی ما بصورت ترمی و مانند کلاسهای حضوری هفته ای یک جلسه برگزار می گردد. استاندارد جلسات آموزشی 30 دقیقه است.

در طول روز چقدر باید تمرین کنم؟

تداوم روزانه تمرین و توجه به کیفیت تمرین، از مدت زمان تمرین مهم تر است. میزان زمانی که به تمرین اختصاص می دهید بستگی به شرایط کار و زمان آزادتان دارد. اما بطور ایده آل برای هنرجویی که بطور حرفه ای یادگیری موسیقی را ادامه نمی دهد، حتی 20 دقیقه در روز هم خوب است. قطعا روزی نیم ساعت تا یک ساعت تمرین مفید، بهترین بازدهی را خواهد داشت. به یاد داشته باشید که استمرار تمرین مهم تر از طولانی مدت بودن است. روزانه 20 دقیقه بهتر از 2 جلسه تمرین 2 ساعته است.

برای شرکت در کلاس به چه امکاناتی نیاز دارم؟

شما می توانید با فراهم نمودن اینترنت خانگی یا موبایل با حداقل سرعت ۵۱۲ تا ۱M بر روی یکی از وسیله های زیر که مجهز به مرورگر کروم باشند، از سایت وب نوازان برای آموزش موسیقی و ساز مورد علاقه خود بصورت جلسه تصویری دو طرفه (آنلاین) بهره مند گردید.

  • کامپیوتر خانگی مجهز به وب کم و اسپیکر و میکروفون
  • لپ تاپ دارای وب کم، اسپیکر و میکروفون
  • گوشی موبایل هوشمند (سیستم عامل اندروید)
  • تبلت (سیستم عامل اندروید)

چگونه می توانم در کلاس ثبت نام کنم؟

در صورت تمایل به شرکت در دوره های آموزش موسیقی آنلاین میتوانید  یا از طریق سایت ثبت نام نمایید و یا با شماره تماسهای وب نوازان تماس بگیرید.درخواست ثبت نام

479 9408 902 98

همکاران ما برای تعیین ساعت و روز کلاسها با شما تماس می گیرند و در صورت نهایی شدن درخواست، اکانت کاربری هنرجو برایتان ساخته می شود و می توانید پس از پرداخت هزینه ترم، در کلاسها شرکت نمایید.

چگونه می توانم از مشاوره استاد برای تهیه ساز استفاده کنم؟

بعد از ثبت نام، شما می توانید جلسه ای رایگان و اختصاصی برای مشاوره خرید ساز داشته باشید.

من ساکن خارج از ایران هستم، می توانم در کلاسها شرکت کنم؟

بله هیچ محدودیتی وجود ندارد، شما هم می توانید در کلاسها مانند هنرجویان ساکن ایران در کلاسهای آموزشی شرکت کنید. هماهنگی ساعت کلاس و پشتیبانی در طول دوره ی آموزشی برایتان خواهیم داشت.

چقدر طول می کشد که ساز یا آواز مورد علاقه ام را یاد بگیرم؟

این سوال واقعا پاسخ دقیقی ندارد و بسیار کلی است. مثل اینکه بپرسید که شما در چه مدت میتوانید زبان فرانسه را صحبت کنید. سوال اینجاست که چقدر از کلاس بهره می برید؟ چقدر تمرین می کنید؟ چقدر تمرین شما با کیفیت است؟ چه هدفی را برای مسیر آموزشی تان دارید؟ هدف شما منطقی است یا بسیار ایده آل گرایانه؟

آموزش موسیقی نهایتی نخواهد داشت و کاملا وابسته به هدف شما برای یادگیری است. آیا می خواهید تنها به نواختن ملودی ها و آهنگ های ساده اکتفا کنید ویا یک نوازنده حرفه ای باشید. خیلی کلی و بطور متوسط می توان گفت که حداقل ۶ الی ۱۲ ماه زمان می برد تا آموزش اصول اصلی موسیقی نوازندگی را بیاموزید. باز هم تمرین منظم و مفید بسیار مهم است.

چطور باید مطمئن شوم که به سازی واقعا علاقه دارم یا نه؟

برای اطمینان از اینکه شما واقعا سازی رو دوست دارید یا نه، حتما به تکنوازی اون ساز گوش کنید. با گسترش اینترنت، منابع بسیار زیادی (از جمله یوتیوپ) برای این کار در دسترس شماست. اگر گوش دادن به تکنوازی آن ساز شما را به شوق وا داشت حتما به آن ساز علاقه دارید. در جریان یادگیری نوازندگی و آهنگ سازی با یک ساز شما نیاز به تمرین مداوم دارید و اگر صدای آن ساز شما رو به وجد نیاورد،  قطعا بعد از مدتی انگیزه خود را از دست خواهید داد.

کلاس به زبان انگلیسی هم برگزار می شود؟

بله، استاد مسلط به زبان انگلیسی برای تدریس نیز با ما همکاری دارند.