آیا برای من یادگیری موسیقی دیر است؟

یادگیری موسیقی برای هیچ سنی دیر نیست. اگر داشنجوی موسیقی یا هنرستان نیستید، اول به این بیندیشید که هدف شما از نواختن یک ساز قطعا اجرا در کنسرت موسیقی نیست، لذت یادگیری و نواختن قطعات زیباست. برای رسیدن به این هدف فقط نیاز به تمرین مرتب روزانه و پشتکار دارید تا آموزشها را کامل درک کنید و با تمرین به مهارت لازم برسید 🙂

از چه سنی می توان در کلاسهای آنلاین شرکت کرد؟

هیچ محدودیتی برای شرکت در کلاس آنلاین وجود ندارد. هنرجویان ما از سن 4 سال برای دوره ی موسیقی  تا 70 سال برای سازهای تخصصی در کلاسها شرکت می کنند.

برای یادگیری موسیقی باید حتما استعداد موسیقی داشت؟

مهمترین عوامل پیشرفت شما در یادگیری موسیقی تمرین کافی و منظم و آموزشهای استاندارد و مفید هستند. استعداد و یا هوش بالا در مقابل تمرین و انگیزه و پشتکار در درجه ی پایین اهمیت قراردارد.

شیوه آموزش موسیقی آنلاین یا مجازی چگونه است؟

در این روش، هنرجو و استاد از طریق بستر سایت با یکدیگر جلسه آنلاین دوطرفه با کیفیت جلسه حضوری خواهند داشت. تنها اینترنت و یک ابزار مانند لپ تاپ یا تبلت و یا حتی گوشی موبایل هوشمند کافیست.

نحوه برگزاری کلاسها به چه صورت می باشد؟

ابتدا با اکانت کاربری خود وارد سامانه آموزشی وب نوازان می شوید و سپس وارد جلسه خود می شوید و با استاد جلسه ویدئویی برقرار می کنید. نمونه های این جلسات در بخش دموی کلاس موجود است.

آیا کلاسهای موسیقی شما تضمینی است؟

ما اساتید مجرب ، کیفیت آموزش ، بستر ارتباطی مناسب و پشتیبانی همیشگی شما را تضمین می کنیم. تمرین روزانه و پشتکار شما مکمل آن برای نتیجه مفید خواهد بود.

مدت دوره آموزشی و زمان هر جلسه چقدر است؟

دوره های آموزشی ما بصورت ترمی و مانند کلاسهای حضوری هفته ای یک جلسه برگزار می گردد. استاندارد جلسات آموزشی 30 دقیقه است.

در طول روز چقدر باید تمرین کنم؟

تداوم روزانه تمرین از مدت زمان تمرین مهم تر است. میزان زمانی که به تمرین اختصاص می دهید بستگی به شرایط کار و زمان آزادتان دارد. اما بطور ایده آل برای هنرجویی که بطور حرفه ای یادگیری موسیقی را ادامه نمی دهد، حتی 20 دقیقه در روز هم خوب است. قطعا روزی نیم ساعت تا یک ساعت تمرین مفید، بهترین بازدهی را خواهد داشت. به یاد داشته باشید که استمرار تمرین مهم تر از طولانی مدت بودن است. روزانه 15 دقیقه بهتر از 2 جلسه تمرین 2 ساعته است.

برای شرکت در کلاس به چه امکاناتی نیاز دارم؟

شما می توانید با فراهم نمودن اینترنت خانگی یا موبایل با حداقل سرعت ۵۱۲ تا ۱M بر روی یکی از وسیله های زیر که مجهز به مرورگر کروم باشند، از سایت وب نوازان برای آموزش موسیقی و ساز مورد علاقه خود بصورت جلسه تصویری دو طرفه (آنلاین) بهره مند گردید.

  • کامپیوتر خانگی مجهز به وب کم و اسپیکر و میکروفون
  • لپ تاپ دارای وب کم، اسپیکر و میکروفون
  • گوشی موبایل هوشمند (سیستم عامل اندروید)
  • تبلت (سیستم عامل اندروید)

چگونه می توانم در کلاس ثبت نام کنم؟

در صورت تمایل به شرکت در دوره های آموزش موسیقی آنلاین میتوانید  یا از طریق سایت ثبت نام نمایید و یا با شماره تماسهای وب نوازان تماس بگیرید.

+۹۸ ۲۱ ۶۶۵۹ ۱۲۳۵

+۹۸ ۹۰۱ ۶۹۳۹ ۴۸۰

درخواست ثبت نام

همکاران ما برای تعیین ساعت و روز کلاسها با شما تماس می گیرند و در صورت نهایی شدن درخواست، اکانت کاربری هنرجو برایتان ساخته می شود و می توانید پس از پرداخت هزینه ترم، در کلاسها شرکت نمایید

چگونه می توانم از مشاوره استاد برای تهیه ساز استفاده کنم؟

وب نوازان برای هنرجویان خود مشاوره ی رایگان خرید ساز را فراهم کرده است.

من ساکن خارج از ایران هستم، می توانم در کلاسها شرکت کنم؟

بله هیچ محدودیتی وجود ندارد، شما هم میتوانید در کلاسها شرکت کنید. هماهنگی ساعت کلاس و پشتیبانی در طول دوره ی آموزشی برایتان خواهیم داشت. از تمام دنیا می توان هنرجوی وب نوازان بود.

چقدر طول می کشد که ساز یا آواز مورد علاقه ام را یاد بگیرم؟

آموزش موسیقی نهایتی نخواهد داشت و کاملا وابسته به هدف شما برای یادگیری است. آیا می خواهید تنها به نواختن ملودی ها و آهنگ های ساده اکتفا کنید ویا یک نوازنده حرفه ای باشید. حداقل ۶ الی ۱۲ ماه زمان می برد تا آموزش اصول اصلی موسیقی نوازندگی را بیاموزید. باز هم تمرین منظم و مفید بسیار مهم است.

چطور باید مطمئن شوم که به سازی واقعا علاقه دارم یا نه؟

برای اطمینان از اینکه شما واقعا سازی رو دوست دارید یا نه، حتما به تکنوازی اون ساز گوش کنید. با گسترش اینترنت، منابع بسیار زیادی (از جمله یوتیوپ) برای این کار در دسترس شماست. اگر گوش دادن به تکنوازی آن ساز شما را به شوق وا داشت حتما به آن ساز علاقه دارید. در جریان یادگیری نوازندگی و آهنگ سازی با یک ساز شما نیاز به تمرین مداوم دارید و اگر صدای آن ساز شما رو به وجد نیاورد،  قطعا بعد از مدتی انگیزه خود را از دست خواهید داد.

کلاس به زبان انگلیسی هم برگزار می شود؟

بله، استاد مسلط به زبان انگلیسی برای تدریس نیز با ما همکاری دارند.